Пам'ять.

Дата: 27.10.2022 20:05

У ці останні дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнені від німецько-фашистських загарбників. Пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині.

День визволення України від фашистських загарбників — це день пам’яті, яке відзначається в Україні  щорічно 28 жовтня, у день остаточного вигнання військ нацистськой Немеччини  та її союзників під час Другої світової війни  за межі сучасної території України.

У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій. Подвиг наших ветеранів – це еталон мужністі, патріотизму, сили волі та справедливості. Ми зберігаємо правдиву історію великої перемоги нашого народу, адже це складає міцну основу для єдності майбутніх поколінь.

Ніхто не забутий!На попіл ніхто не згорів:

Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.

І доки є пам'ять в людей і живуть матері,

Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

Пам'ятайте, друзі, цих людей довіку,

Тих, хто повернувся і поліг в боях.

І вклонімось всі ми низько до землі їм,

Квітами устелим їх тернистий шлях.

Цього великого дня для всієї України Великоплосківський будинок культури разом із вихованцями  провели виховну годину, та поклали  квіти до пам'ятника загиблому солдату.