Запрошуємо жителів громади до участі у заходах, присвячених Дню визволення України від німецько-фашистських загарбників

Дата: 27.10.2022 10:08

Шановні жителі громади!

Запрошуємо вас взяти участь у заходах, присвячених Дню визволення України від німецько-фашистських загарбників. На території нашої громади в  закладах культури будуть проведені  інформаційні години та книжкові виставки, присвячені цій даті . Заходи будуть проходити з урахуванням Указа Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", затвердженного Законом України від 24 лютого 2022 року №2102-IX, Указа Президента України від 12 серпня 2022 року№573/2022 "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні", затвердженого Законом України від 15 серпня №2500-IX.

27.10.2022 року о  14. 30 Інформаційна година та книжкова виставка «Шляхами подвигу та слави» с. Великоплоске. Місце проведення: КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради». Покладання квітів до пам'ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни.

28.10.2022 о 10.00 Інформаційна година та книжкова виставка «Часи пройшли, роки минули та ми героїв не забули». Місце проведення: Тростянецька філія Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради. Покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам с. Тростянець.

28.10.2022 о  09.00  Історична година «Пам’ятаймо твій подвиг, солдате!». Місце проведення:с.Слов'яносербка біля пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни,  покладання квітів. Книжкова виставка "Славні сини України". Місце проведення : Слов'яносербська філія Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради

28.10.2022 о 10.00  Історична година та книжкова виставка "Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодні..." Місце проведення:Новосавицька філія Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради. Покладання квітів до пам'ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни с.Тростянець.

Просимо пам'янути наших героїв молитвою та урочистим покладанням квітів, вінків у зручний для вас час до пам’ятника загиблим воїнам у кожному старостинському окрузі та с. Великоплоске.