Всесвітній день Яблук, захід для дітей

Дата: 21.10.2022 12:46

Стиглі, соковиті, великі, маленькі, смачні, червонобокі яблука стали сьогодні головними героями . Адже яблуко – скарбниця вітамінів, корисних мікроелементів. Воно символізує здоров’я і життєву силу, молодість, любов. Працівники Слов'яносербської бібліотеки та будинку культури для своїх відвідувачів підготували яскраву книжково-ілюстративну виставку «Яблука достигли, яблука червоні''. Розповіли безліч цікавих фактів про ці смачнющі плоди, які об’єднали у яблучні вузлики-цікавинки «Хто яблуко у день з’їдає, в того лікар не буває».Маленькі книголюби з задоволенням розгадували загадки, вивчали скоромовки, брали участь у цікавих конкурсах та іграх. Діти отримали велике задоволення, гарний настрій і подарунки - смачні запашні яблучка.