Майстер клас для дітей "Вироби з осіннього листя"

Дата: 20.10.2022 16:04

Осінь. Різнобарвна, розмаїта та кольорова… Непомітно промайнуло літо, а за ним прийшла злотокоса осінь. Осіннє листя – це багатство кольорів та силуетів! Можна спробувати створити з них цікаві композиції. Працівники Слов'яносербського будинку культури та бібліотеки провели для дітей майстер-клас з осіннього листя .Діти з захопленням почали фантазувати, і вже скоро на листочках паперу з’явилися чудові роботи. Школярі отримали масу позитивних емоцій в процесі виготовлення своїх неповторних робіт з осіннього листя, весело провели час і в чудовому настрою пішли додому.