День відповідальності у Великоплосківському ЗЗСО

Дата: 19.10.2022 16:11

Починаючи з 2021 року колектив Великоплосківського ЗЗСО відзначає День відповідальності. Метою відзначення є якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті Богдана Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини».

Сьогодні педагог - організатор Кожанова Олена Миколаївна провела з учнями 9-Б класу виховний захід, закликала учнів надихайти один одного на відповідальні дії, підтримувати вогонь позитивних змін через власні маленькі та великі кроки!

І важливо пам’ятати, що кожен день — це день відповідальних дій! А 19 жовтня згадайте про свої добрі вчинки, подякуйте рідним та близьким за їхні прояви відповідальності і рухайтеся далі до особистісних та професійних змін!