Привітали освітянську родину громади

Дата: 01.10.2022 19:45

Напередодні професійного свята привітали освітян громади. Працівники закладів освіти доклали чимало зусиль, щоб працювати якісно в очному режимі у новому навчальному році. Голова сільської ради Батурін І.М., начальник відділу освіти Ярочкін В.Ю. та головні спеціалісти Труханова І.П., Гальцев П.Т. відвідали кожний заклад освіти громади, провели дружні зустрічі з вчительськими колективами.

За якісну підготовку до нового навчального року в умовах воєнного стану, творчий підхід у вихованні підростаючого покоління і вирішення проблемних питань освіти,  за активну участь у заходах патріотичного спрямування колективам закладів освіти: Тростянецькому, Новосавицькому, Слов'яносербському та Великоплосківському було вручено подяки Великоплосківської сільської ради та подарункові набори фруктів. Привітали  педагогів, які почали працювати в навчальному році у закладах освіти громади.

Бажаємо вчительській родині  творчого натхнення та нових педагогічних звершень.