Зі святом! З Днем усиновлення!

Дата: 30.09.2022 10:14

Указом Президента України від 27 листопада 2008 року в Україні щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення — свято, яке щороку співпадає із днем  християнського Свята Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.
Ми щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників. Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення.
Сьогодні, представлені до нагородження Почесною грамотою Великоплосківського сільського голови та пам’ятними подарунками за активну участь у вихованні дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для забезпечення всебічного розвитку дітей, формування духовних і моральних цінностей, розвитку сімейних форм виховання, наші шановні опікуни та прийомні батьки, які виховують 26 дітей нашої громади:
1. Багачук Світлана Андріївна
2. Варшавська Лариса Володимирівна
3. Дубровіна Тетяна Захарівна
4. Дзиговська Оксана Петрівна та Микола Іванович
5. Клочкова Ольга Іванівна
6. Кравченко Ганна Георгіївна
7. Кльонова Євгенія Григорівна та Григорій Іванович
8. Левицька Вікторія Анатоліївна та Сергій Володимирович
9. Матенко Надія Сергіївна
10. Нікіфоров Микола Олексійович та Вікторія Сергіївна
11. Полякова Зоя Іванівна
12. Поштаренко Ольга Вікторівна та Віктор Вікторович
13. Сокрут Євгенія Михайлівна
14. Тиханський Микола Петрович та Олена Іванівна
15. Шамієва Антоніна Миколаївна
16. Хорошилова Ірина Іванівна та Івана Григоровича
Ви даруєте родинне тепло своїм вихованцям.  Ви наче янголи - охоронці ведете по життю своїх діточок.
Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, маму і тата. Діти — найдорожче багатство кожної людини. Заради їхнього щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. У дітях — щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.
Бажаємо всім вам міцного здоров’я, щастя та злагоди. Хай щедрість і милосердя ваших душ примножується з кожним днем. Нехай Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця. Хай повняться дитячим щасливим сміхом ваші домівки, і ростуть здоровими і успішними ваші діти. Хай щедрість і милосердя ваших душ примножується з кожним днем.
Хай у Ваших домівках завжди панує мир, спокій та затишок!
Миру Вам, шановні усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники та найкращої долі Вашим дітям!

З повагою, сільський голова та колектив сільської ради