Кредитні послуги

Дата: 22.09.2022 14:02

Щоб не набути собі зайвих проблем, беручи мікрокредит, перед його оформленням дізнайтеся:

•   чи має установа ліцензію на здійснення своєї діяльності. Якщо ліцензія відсутня послугами такої установи користуватися не потрібно.
  •   Обирайте установи, які мають відповідні ліцензії;
  •   реальну річну процентну ставку;
  •   графік платежів (коли і скільки потрібно платити);
  •   комісії та штрафи у разі прострочення (навіть декілька днів прострочки можуть коштувати клієнту значної суми);
  •   інші умови договору (у ньому можуть бути вказані особливі умови нарахування процентів та додаткові послуги).

Пам’ятайте, якщо ви уклали кредитний договір онлайн, він також є чинним, за таким договором потрібно виконувати зобов’язання.

Такий кредитний договір підписується одноразовим паролем, який згідно із Законом України “Про електронні довірчі послуги” має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис чи кваліфікований електронний підпис.

Більше інформації про кредитні послуги читайте на #ЗнайСвоїПрава_Кредити https://promo.bank.gov.ua/know-your-rights-loans/