Дата: 19.09.2022 16:26

Для учнів 1-5 класів сьогоднішній день пройшов під гаслом "Посміхайтеся! Сьогодні День народження смайлика!" Щороку 19 вересня  Інтернет-суспільство відзначає незвичайне свято – день народження електронного смайлика, посмішки, якими обмінюються мільйони людей в усьому світі. Тому під час ранкової зустрічі та групи подовженого дня учні мали змогу ознайомиться з історією створення смайлика та спробували самостійно відтворити цього чудового Інтернет-героя.

Посміхніться близькій людині або просто перехожому. Можливо, саме ця посмішка зігріє серце і покращить комусь настрій в цей нелегкий час. Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій.

І пам’ятайте: щоб насупитися, потрібно задіяти 72 м’язи, а щоб посміхнутися лише 14!