Запрошуємо до участі у проєктах до 200 річчя села Великоплоске

Дата: 16.09.2022 16:41

Шановні плосковчани!

Наближається ювілена дата нашої маленької Батьківщини. Запрошуємо вас взяти участь у проєктах «З ювілеєм, рідне село!», «Моє село – найкраще!», «Моя вулиця – найкраща !», «Моя родина – найкраща !», присвячені 200- річчю села Великоплоске. В проекті «З ювілеєм ,рідне село!» буде висвітлено всі привітання від всіх бажаючих, включаючи організації, підприємства та установи. В проєкті «Моє село – найкраще!» буде висвітлено історичні пам’ятки, історичні події , ваші спогади та враження різного часу становлення і розвитку села.  В проекті «Моя вулиця – найкраща!» буде висвітлено історичну інформацію, фото-події вашої вулиці(  посиденьки у церковні свята, святкове прибирання біля хатини, гарний дизайн хатини чи території біля неї). В проекті «Моя родина – найкраща!» покажемо ваші родинні історії, фото ваших дідусів, бабусь та родичів, які заслуговують на вашу думку нашої уваги. Інформацію від вас чекаємо у любому форматі –текстовому, графічному(фото, відео , малюнки ) на viber  тел. 0668281299 та e-mail : vpbibl@ukr.net. Також запрошуємо жителів прийняти участь у виставці майстрів села Великоплоске . Чекаємо ваші роботи з вишивки, бісероплетіння, плетіння з лози, різьблення по дереву та роботи з декоративно-прикладного мистецтва. Контактний тел. 0955940315. Запрошуємо прийняти участь у виставці живих квітів, висаджених у садові вази, яка відбудеться 27.09. 2022 на центральній площі біля Будинку культури. Дякуємо за співпрацю.

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради.