Проведення тижня "Увага! Діти на дорозі!"

Дата: 13.09.2022 19:12

Дотримання правил дорожнього руху - один з головних компонентів збереження життя і здоров'я дітей. В рамках тижня «Увага! Діти на дорозі!» в нашому ЗЗСО було  проведено ряд заходів, спрямованих на вивчення правил дотримання безпеки життєдіяльності під час дороги з дому до школи і навпаки. Це виховні години: "Знай та виконуй", "Від рідного порога - безпечна дорога", "Діти на дорозі", "Правила дорожнього руху для малят", "Безпека на дорозі - безпека життя!", "Життя-це наш безцінний скарб. Тож не залиш його без барв", на яких учні виконували завдання, що перевіряли їх знання ПДР, та взяли участь в інтерактивній грі "Безпека на дорозі". Тиждень закінчився, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини. Будьте уважними на дорозі, дотримуйтесь правил дорожнього руху!