Бути грамотним - це модно!

Дата: 08.09.2022 18:05

Фото без опису   Щорічно 8 вересня святкується      Міжнародний день грамотності.  Метою   якого є нагадати людям, що   бути грамотним – важливо!

Всі українці, які хочуть добра своїм   дітям, мають прищепити їм бажання до самовдосконалення, сміливість у   здобутті нових знань, відвертість і щирість у висловлюванні думок, любов до книжок, навички роботи з сучасними інформаційними технологіями, розуміння й усвідомлення глобальних проблем людства та шляхів їх подолання – одне слово те, що складає грамотність сучасної людини.

У ЗЗСО були проведені заходи «Бути грамотним – це модно» та хвилинка повідомлень «Грамотність – запорука успіху»., якими хотілося відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому, що освіта - незамінний інструмент, необхідний для побудови інтегрованого й мирного суспільства.