Вітаємо футболістів зі спортивними досягненнями

Дата: 01.09.2022 12:47

Фото без описуФото без опису

В кінці серпня троє юнаків з Великоплосківської громади у складі команди ДЮСК "Атлетик"  були нагороджені срібними медалями та кубком Віце-чемпіонів серед юнаків 2008 р.н. SUMMER CUP 2022 м. Одеса - Абрамчук Андрій, Труханов Кирило з Великоплоского та Іванов Роман із с. Новосавицьке. Хлопці добре себе проявили та стали лідерами команди завдяки своєї результативності.
Подяка всім батькам за хорошу інвестицію у своїх дітей та за сміливість у військовий час направляти своїх дітей грати футбол у м. Одеса, бо діти наше майбутнє!!! ? Вдячність Миколі Васильовичу Іванову із с. Новосавицьке нашому водію.  В особистих номінаціях все заслужено отримали Іванов Роман забив 3 голи та зробив найбільше гольових передач "Кращий асистент",  "Кращий бомбардир" 17 голів набив за 10 ігор Абрамчук Андрій та "Кращий захисник" Труханов Кирило! Миру нам всім! Слава ЗСУ.