День Пам'яті захисників України

Дата: 29.08.2022 13:02

29 серпня відзначають День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. З нагоди вшанування Дня пам’яті захисників України в Слов'яносербському будинку культури та бібліотеки провели цикл заходів «Вони захищають свою родину і вільну землю- Україну''. Організовано книжкову виставку ''Пам'ятаємо загиблих, шануємо живих », приурочену вшануванню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Провели виховну годину '' Життя за Україну ''. Вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів нашої громади - Баєва Івана Олександровича та Жупанова Андрія Івановича. Вічна пам'ять загиблим, слава і честь живим захисникам! Відбувся майстер-клас по виготовленню квітки соняшника – символу пам’яті загиблих захисників.