Свято для молоді від волонтерського гуманітарного штабу "Одеса як вона є"

Дата: 14.08.2022 15:30

12 серпня 2022 року діти та молодь нашої громади зустрічали друзів – волонтерів Благодійного фонду «Ранок відродження» гуманітарного штабу «Одеса як вона є». Волонтери з великою радістю і відповідальністю поставилися до виконання особливого завдання – створити чарівну атмосферу добра, усмішок і позитива для наших дітей. Звучали українські патріотичні пісні, чарівний мир фокусів та танцювальні флешмоби покорили всіх глядачів. Гості привезли  гуманітарну допомогу  для наших жителів , які   потребують неї в умовах воєнного стану.

Це набори для малювання для малечі та молоді, продукти харчування для соціально вразливої категорії жителів громади, набори ігор і спортивного інвентарю для інтелектуального та фізичного розвитку дітей нашої громади.

Велика подяка волонтерському гуманітарному штабу «Одеса як вона є» на чолі з Андрієм Бочко за  великі, чуйні серця, що віддають все добре дітям і дорослим. Велика подяка всім, хто приймав участь в організації  свята для дітей та молоді громади.