День Молоді

Дата: 12.08.2022 11:40

Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня Україна відзначала День молоді. В Україні День молоді був встановлен День молодіжних та дитячих громадських організацій» 29 липня 2021 року, з урахуванням ініціативи молодіжних рухів і організацій України - щоб підтримати інтеграцію української молоді до європейської спільноти, Указом Президента № 333/2021 святкування Дня молоді перенесено на 12 серпня. Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань. Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни. Турбота про молоде покоління є важливою частиною соціальної роботи. Працівниками Слов'яносербського будинку культури та бібліотеки було проведено низку заходів: книжкова виставка - досьє " Кумири молодих" , виховна година " Моя доля в моїх руках ' , спортивні змагання з міні - футболу, тенісу, більярду та турніру з шашок. Переможці спортивних змагань були нагороджені призами.