ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Дата: 04.08.2022 09:16

В умовах дії режиму воєнного стану, з метою збереження персональних даних громадян, запобігання їх втраті, знищенню, спотворенню, недопущення випадків несанкціонованого доступу до таких даних (відповідно до постанови Уряду від 12 березня 2022 року №263 «Деякі питання забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів в умовах воєнного стану»), роботу реєстрів територіальних громад було тимчасово призупинено, що унеможливлювало надання органами реєстрації з 24 лютого 2022 року адміністративних послуг з декларування/реєстрації місця проживання (перебування) осіб, зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) осіб, видачі витягів з відповідного реєстру територіальної громади тощо.

На теперішній час, ДМС відновлено електронну інформаційну взаємодію відомчої інформаційної системи ДМС з реєстрами територіальних громад, які ведуться відповідними органами реєстрації засобами власних інформаційно-комунікаційних систем та забезпечено відновлення функціонування реєстрів територіальних громад, що ведуться органами реєстрації засобами відомчої інформаційної системи ДМС із доступом через офіційний веб-сайт ДМС, виключно за умови реалізації органами реєстрації своїх повноважень в межах областей, всі територіальні громади, яких знаходяться на підконтрольній Уряду України території та відсутні в Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25.04.2022 № 75.