Майстер клас для дітей "Метелики"

Дата: 02.08.2022 13:25

Метелики — самі ефемерні і найпрекрасніші створіння на Землі. Вони з’являються, тихенько проживають свої крихітні життя, не вимагаючи майже нічого, а потім зникають, напевно, в якийсь інший світ… Стародавня легенда свідчить: своє бажання треба так тихо прошепотіти метелику, щоб для всіх земних істот воно залишилося таємницею, і відпустити її. Метелики не вміють говорити, тому на своїх крильцях вона доставить прохання прямо на небеса, бажання обов’язково збудеться. Працівники будинку культури та бібліотеки провели майстер клас для дітей "Метелик моєї мрії ". Метою цього заходу було виховувати у дітей доброзичливість, турботливе та чутливе ставлення до природи, викликати бажання зберегти її красу.Метелики в руках дітей вийшли красиві, креативні, яскраві. Майстер клас пройшов цікаво і пізнавально,та закінчився частуванням.