Друзі! Створіть сім'ю і розділіть свою любов та турботу з дітьми, які так цього потребують!

Дата: 20.07.2022 11:15

Фото без описуШановні громадяни!

В нашій громаді, на жаль, є діти, залишені без батьківського піклування, які потребують влаштування в сім’ї.

Опіка, усиновлення – це особлива дорога батьківства, благородна і складна, переповнена емоціями, очікуванням та тривогами. Запрошуємо небайдужих громадян, які бажають взяти в свою родину під опіку дитину «народжену серцем» та цим врятувати хоча б одну втрачену душу. До вашого відома, влаштування дітей в сімейні форми виховання фінансується державою, тому ви завжди будете мати матеріальну підтримку на утримання дітей та консультативну допомогу спеціалістів сільської ради.

Служба у справах дітей надасть роз’яснення та допоможе в оформленні необхідної документації. Кожне ваше звернення дуже важливе, ми гарантуємо збереження конфіденційності з даного питання і розглянемо вашу заяву особисто.

Чекаємо на ваші відгуки та звернення, навіть якщо ви маєте тільки намір втілити в життя ваші таємні мрії.

Звертатись можна до Служби у справах дітей за ном. тел. 0991074150, контактна особа – Світлана Кравцова або листом на електронну пошту v-ploskoe.ssd@ukr.net