Вітання до Дня Конституції України від Великоплосківського будинку культури

Дата: 28.06.2022 09:00

День Конституції України – одне з найважливіших державних свят. Воно засноване на честь прийняття головного закону нашої незалежної країни. День Конституції України — це державне свято, історія якого почалася з 1996 року після довгих обговорень і дебатів. У ніч на 28 червня 1996 року парламент прийняв Конституцію незалежної України. При цьому наша країна стала останньою з пострадянських країн, хто прийняв цей основний закон. Конституція є базою української держави, його міцним фундаментом для побудови спільноти і визначення основних векторів розвитку. У Конституції прописано, що країна існує для людей, але не навпаки. Щиро вітаємо Вас з державним святом України - Днем Конституції. Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, та світле майбутнє України.