Щодо виявлення локалізації та ліквідації об'єктів рослинного карантину (забур'яненість)

Дата: 16.06.2022 10:16

Шановні землекористувачі!

Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини - невід'ємна умова сталого економічного та соціального розвитку країни. З цією метою необхідне здійснення на своїй території екологічної політики, спрямованої на збереження безпечного для існування живої і неживої природи навколишнього середовища, захисту життя і здоров'я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища, досягнення гармонійної взаємодії суспільства і природи, охорону, раціональне використання і відтворення природних ресурсів. Підприємства, установи та організації, фізичні особи, що здійснюють господарську чи іншу діяльність, пов'язану з використанням земельних ділянок, повинні використовувати їх відповідно до цільового призначення, дотримуючись при цьому вимог чинного земельного, екологічного законодавства, законодавства про охорону довкілля, державних стандартів, норм і правил. Не допускати, під час здійснення господарської діяльності, забруднення земельних ділянок радіоактивними і хімічними речовинами, відходами, стічними водами, захищаючи їх від водної та вітрової ерозії, погіршення якісного стану ґрунтів, їх зміни внаслідок господарської діяльності.

На виконання зазначених вимог законодавства, підприємства, установи та організації, фізичні особи, що здійснюють господарську чи іншу діяльність на території Великоплосківської  сільської ради, пов'язану з використанням земельних ділянок повинні в найкоротший термін здійснити необхідні заходи щодо виявлення, локалізації та ліквідації об`єктів рослинного карантину (забур’яненість) в  місцях  прилягання  земельних ділянок  до  лісових  масивів, лісосмуг, степової смуги та автомобільних шляхів.