Дитяче свято від Благодійного фонду «Пліч о пліч» волонтерського гуманітарного   штабу  «Одеса як вона є»

Дата: 12.06.2022 15:05

10.06.2022 на території Великоплосківської сільської ради було справжнє свято. Дитячими посмішками заполонило  увесь простір нашої маленької Батьківщини. Благодійний фонд «Пліч о пліч» волонтерський гуманітарний   штаб  «Одеса як вона є» проводив справжнє довгоочікуване свято для малечі.  Лунали оплески і дитячий сміх , як бальзам на душевну нашу рану, яка болить і кровоточить у зв’язку з воєнними діями. Веселі,  розважальні конкурси , посмішки, магічні фокуси і душевна любов до дітей було подаровано нашими гостями. Особливо сподобались подарунки від благодійного фонду: кожній дитині було вручено подарунковий набір для малювання і солодощі та для творчого розвитку підростаючого покоління -набір спортивних настільних ігор. Після вистави діточок очікувало пригощання від працівників Великоплосківського ЗЗСО і жителів Слов’яносербського старостинського округу .

Велика подяка Благодійному фонду «Пліч о пліч» волонтерському гуманітарному штабу «Одеса як вона є» на чолі з Андрієм Бочко за великі, чуйні серця, що віддають все добре дітям і дорослим. Велика подяка всім, хто приймав участь в організації дитячого свята, особлива вдячність директору ТОВ ім.Войкова Олегу Дубровіну за допомогу в організації підвезення учнів і  допомогу з продуктами харчування та Дмитру Шишкіну за смачну рибу для юшки. Діточки смакували із задоволенням.

Всім здоров’я та миру.