Міжнародний день друзів

Дата: 09.06.2022 11:18

Всесвітній день друзів сьогодні відсвяткували в Слов'яносербській бібліотеці-філії. ''Бібліотека- територія дружня до дитини'', під таким гаслом пройшла зустріч з дітьми початкових класів. Дівчатка та хлопчики ознайомились з книжками про дружбу та друзів. Працівники бібліотеки та будинку культури організували та провели майстер-клас '' Смайлик для друга''.

Міжнародний день друзів заснований саме для того, щоб незалежно від життєвих обставин , кожна дитина могла нагадати своїм друзям про те, що вони важливі для нього.

Можливо, сьогодні свято для когось стане відмінним приводом для того, щоб знову, навіть через якийсь час, зателефонувати, або написати старим, добрим друзям, а потім зібратися дружною компанією і поділитися хорошими новинами і приємними спогадами.