Запрошуємо прийняти участь у фестивалі дитячої творчості

Дата: 02.06.2022 12:23

Літня пора для наших творчих та обдарованих діток – це час, коли можна присвятити себе улюбленому заняттю. Бо творчість — це ключик до розкриття потенціалу особистості. Вона  допомагає дітям розвиватися та шукати нестандартні підходи для вирішення будь-яких завдань.

Запрошуємо наших творчих дітей прийняти участь у конкурсі, який буде проходити на території нашої громади.

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Ми таланти твої, Україно» – (далі – Фестиваль) проводиться з метою патріотичного виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, виявлення та підтримки талановитих і обдарованих дітей та молоді у  декоративно-ужитковому мистецтві  та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення до активної участі у мистецькому житті країни та формування творчої еліти рідного краю.

До участі у Фестивалі запрошуються творчі, активні діти нашої громади.

Фестиваль проводиться за трьома віковими категоріями:

• перша – 6-10 років;
  • друга – 11-14 років;
  • третя – 15-18 років.

Програма фестивалю включає конкурс в  номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»

До участі запрошуються виконавці всіх видів декоративно-ужиткового мистецтва.

Журі оцінюють подані роботи за такими критеріями:

• художній рівень та індивідуальність виконання;
  • композиційна досконалість роботи;
  • жанрові різновиди;
  • різноманіття індивідуальних творчих прийомів та технік виконання;
  • якість оформлення робіт.

Для оцінювання технікі виконання робіт з художньої вишивки, зворотній бік роботи повинен буть відкритим.

Заявки, відеоматеріали та роботи приймаються з 01.06.2022 по 25.06.2022.

Приклад заявки:

З А Я В КА

на участь у фестивалі дитячої та юнацької творчості «Ми таланти твої, Україно»

від_____________________________________________________________________________

окремий виконавець або (повна назва закладу)

П І Б

автора

Дата народжен

ня (число, місяць, рік)

Номінація

Назва роботи. техніка виконання

Повна назва навчального закладу,

клас, група, гурток

Керівник

Контактний телефон

Експоната

Кількість переможців визначається по віковим категоріям.

Журі має право визначати переможців в залежності від кількості учасників.

Переможці  фестивалю дитячої та юнацької творчості «Ми таланти твої, Україно» нагороджуються грамотами  Відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради за  номінацією та віковою категорією окремо.

Додаткову інформацію щодо проведення  Фестивалю можна за телефоном: +380668281299 головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради Труханова Ірина  , e-mail: truhanova738@gmail.com