Заходи до Дня захисту дітей у Великоплосківській громаді

Дата: 02.06.2022 09:16

У перший літній день у нашій громаді відзначали добре і радісне свято – День захисту дітей. Святкували всією родиною у кожному старостинському окрузі. Проведені спортивні змагання серед учнів і вихованців позашкільних закладів з дотриманням правил техники безпеки і під пильним наглядом батьків. Проведені квести, ігри  і веселі старти для наших діточок. Долучився до свята Медіацентр "Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради", подарувавши діткам дивовижні враження від вікторини та веселого відеофільму. Класні керівники провели у своїх класах веселі флешмоби та спортивні ігри. Працівники Будинків культури і бібліотек  разом з педагогами-організаторами  підготували  розважальні заходи до Дня захитсту дітей.

Дякуємо всім організаторам свята і всім, хто з щедрою душею подарував солодощі для наших діточок, бо  саме найдорожче для нас - це   щаслива посмішка дитини.