День захисту дітей. Слов'яносербський старостинський округ.

Дата: 02.06.2022 08:41

У Слов'яносербському старостинському окрузі відбулись заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Працівники школи, будинку культури та бібліотеки організували конкурсно- розважальну програму для дітей. Діти приймали участь в різних рухливих конкурсах та естафетах. В кінці заходу всіх пригощали ''макаронами по-флотськи''. Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї справи та подарував малечі святковий настрій. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.