"Діти – наше майбутнє". Тростянецький старостинський округ.

Дата: 02.06.2022 08:30

У перший день літа відзначають в Україні і в усьому світі радісне і веселе свято - Міжнародний день захисту дітей.

День захисту дітей - це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими громадянами своєї країни.

У Тростянецькому СБК та Тростянецькій бібліотеці-філії до Міжнародного дня захисту дітей проводилися різноманітні заходи: конкурси на природі, гра з м’ячем, тематичні малюнки на асфальт. Діти подивилися мультфільм, отримали нагороди за участь у конкурсі онлайн-фото «Діти України за мир».

Щиро дякуємо Дубровіній В.П., Контаревій Г.С., Звягінцевій З.Т.,        Нікуліній В.Д., Дубровіній Г.В. за морозиво та солодощі, які отримали діти.

На завершення всі отримали цікаві подарунки та гарний настрій на все літо.