Діти – квіти життя. Великоплосківський БК.

Дата: 01.06.2022 16:26

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають радісне і

веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. У Міжнародного дня дітей є свій офіційний символ– прапор .

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Саме в цей день є відмінна можливість присвятити себе родині і дітям, приємно провести час, радувати  дітей подарунками та сюрпризами, адже вони їх так люблять!

Обов’язково знаходимо час для спільної прогулянки з дитиною. Що може бути кращим, аніж проводити час разом і бачити щасливу дитячу посмішку.

Сьогодні 1 червня у Міжнародний день захисту дітей у Великоплосківському будинку культури пройшов цікавий квест «Скарби піратів» у якому взяли участь учні початкових класів. Усі юні пірати залишилися задоволеними. Знайдені скарби розділені та з'їдені  усією командою.Всім величезне спасибі за участь особливо  батькам ,які дружно підтримували своїх діток.