«Куріння чи здоров’я – обирай сам»

Дата: 31.05.2022 14:01

31 травня, у Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням, в КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради»  відбулася акція «Куріння чи здоров’я – обирай сам».

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням був встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров'я в 1987 році. Ця міжнародна акція проводиться для застереження населення планети від згубної звички, яка є однією з найпоширеніших епідемій людства – нікотиноманії, що стоїть в одному ряду з алкоголізмом і наркоманією. А основним її завданням є домогтися, щоб в ХХІ столітті проблема тютюну зникла. Пасивне куріння спричиняє численні бронхіти, пневмонії, астми, серцево-судинні та неврологічні ускладнення.

Бібліотекарі запрошували мешканців села до участі в акції, що проходила за межами бібліотеки, під час якої вони одержали інформацію про основні причини тютюнопаління і його наслідки.

Тож, якщо ви курите – спробуйте розпочати боротьбу із цією згубною залежністю, а якщо ні, то допоможіть курцям її позбутися. Не обмежуйте себе тим, що шкодить вашому здоров’ю та людям навколо!