Інформування населення про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів

Дата: 25.05.2022 09:23

Одним із основних завдань Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України є, участь у формуванні та реалізації державної політики щодо здійснення заходів з протимінної діяльності, зокрема з інформування населення про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів (далі – ВНП).

В рамках виконання програм та заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності серед різних вікових груп населення, щодо небезпеки від мін та ВНП, навчання правильному поводженню з ними у небезпечних ситуаціях, Мінреінтеграції забезпечено виготовлення навчальних посібників у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт».

Навчальні посібники отримали схвалення від ДНЗ «Інституту модернізації змісту освіти» для використання в освітньому процесі.

Враховуючи актуальність проблеми, пов’язаної з мінами та ВНП та необхідність проведення інформаційно-просвітницької діяльності з порушеного питання, а також великий ризик нещасних випадків серед цивільного населення, особливо дітей та підлітків, Служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради поширює вищезгадані навчальні матеріали, для підвищення рівня обізнаності дітей про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів, навчання базовим правилам  безпечної поведінки у разі їх виявлення.