Засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради від 26 травня 2022 року

Дата: 27.05.2022 15:29

Фото без опису26.05.2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради сумісно з відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

Розглядалися питання по семи сім’ям, зареєстрованим в селі Великоплоске про неналежне виконання обов’язків батьків щодо виховання та розвитку їх малолітніх та неповнолітніх дітей, а також про обов’язки дітей по відношенню до навчання.

В ході розгляду питань з батьками було повідомлено, що згідно статей 150, 155 СКУ батьки зобов’язані належно виконувати батьківські обов’язки та забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти. З кожною сім’єю проведено профілактичні бесіди та надано конкретні рекомендації та завдання, надано термін для виконання, які через встановлений термін будуть  проконтрольовані комісією з питань захисту прав дитини. З дітьми цих сімей проведено бесіди щодо дотримання правил та норм поведінки вдома на період дистанційного навчання та літніх канікул.