«Вибір у твоєму житті»

Дата: 25.05.2022 16:23

Вибір професії - один із відповідальних кроків кожної особистості. Особливо актуальним є питання для старшокласників: «Як зробити правильний вибір? Як зорієнтуватися в різноманітті професій?». З цією метою КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» провела урок профорієнтації «Вибір у твоєму житті», в якому взяли участь читачі підліткової вікової категорії. Урок був присвячений самій  актуальній проблемі для молоді - вибору майбутньої професії.

Перед читачами виступила психолог Великоплоськівського ЗЗСО  Пастухова С. П. Під час розмови присутні заходу дізналися про різноманіття світу професій,  а також іншу корисну інформацію з проблем освіти та профорієнтаційної роботи.

«Вибір майбутньої професії – це важливий крок у самостійне життя і варто прислухатися до порад фахівців вже сьогодні, щоб уникнути помилок під час вибору професії. Сподіваємось, що наша зустріч допоможе старшокласникам зорієнтуватися у розмаїтті професій і зробити правильний вибір».