Екскурсія до бібліотеки

Дата: 20.05.2022 16:37

20 травня 2022 року найкращі читачі та працівники бібліотек – філій Великоплосківської громади завітали у гості до КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради». Бібліотекарі провели екскурсію по відділам книгозбірні. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет, журналів,  енциклопедій, казок та оповідань.

Ведуча заходу зазначила, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань.

Цікавим доповненням заходу стали перегляд мультфільму «Еверест» та чаювання із смаколиками.

Усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась.

Ми вдячні батькам, які дозволили дітям поїхати до екскурсії та бібліотекарям, які супроводжували своїх читачів до бібліотеки.