«Відкрий Європу для себе»

Дата: 20.05.2022 13:47

Фото без опису    В України свято відзначають з 2003 року у третю суботу травня згідно з Указом Президента України №339/2003 від 19 квітня 2003 року. Для українців  – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

Цього року святкування Дня Європи в Україні пройшло 21 травня. Це вже 19-й День Європи, який відзначила Україна.

Напередодні святкування Дня Європи у КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» проводилися тематична виховна година та вікторина  «Вікно у світ європейської культури» з метою ознайомлення дітей з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, можливістю долучитися до європейських цінностей

Також відбулася презентація проекта «Віртуальні подорожі до країн Європи», під час якої школярі дізналися про географічне положення країн, історію, національні та культурні традиції деяких країн.