A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Компанія Ферреро добровільно відкликає обрані партії продукту Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максі в Україні як запобіжний захід та розпочинає повернення продукту

Дата: 18.05.2022 08:40
Кількість переглядів: 1204

     Компанія Ферреро співпрацює з контролюючими органами Європи на можливий зв'язок із низкою зафіксованих випадків виявлення Сальмонели. Жоден із наших продуктів Кіндер, що були дозволені до продажу на ринку, не мав позитивного результату по Сальмонелі, і ми не отримували жодного звернення споживачів з цього приводу, ми ставимось до цього достатньо серйозно, так як турбота про споживачів є нашим ключовим пріоритетом. 

     В якості запобіжного заходу ми прийняли рішення про добровільне відкликання в Україні відповідних партій Кіндер Шоко-Бонс із кінцевими термінами придатності до 29.09.2022 р. включно та Кіндер Сюрприз Максі із кінцевими термінами придатності до 07.11.2022 р. включно.

     Усі ці продукти будуть заблоковані, компанія Ферраеро організує їхній збір. Ми радимо споживачам, які придбали будь-який з відповідних продуктів, не вживати їх, а натомість залишити продукт і зв’язатися з нашою командою споживчої лінії на офіційному сайті: www.ferrero.ua.

     Якщо у споживачів виникли запитання щодо цих продуктів, вони повинні зв’язатися з нашою командою споживчої лінії також на www.ferrero.ua. Ми хотіли б запевнити Вас, що ми дуже серйозно ставимося до безпеки харчових продуктів, і саме з цієї причини ми прийняли це рішення добровільно відкликати зазначені продукти.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень