УВАГА! ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ!

Дата: 16.05.2022 10:19

Розпорядженням сільського голови «Про призначення місцевого громадського обговорення щодо перейменування вул. Гагаріна на території села Великоплоске» від 16 травня 2022 року № 61/02-04  визначено провести місцеві громадські обговорення щодо перейменування вулиці Гагаріна у с. Великоплоске.

Громадські обговорення відбудуться  о 10:00 годині 28 травня 2022 року в будинку культури, за адресою: с. Великоплоске, пров. Сільрадівській, буд.5.

Початок реєстрації учасників – з 09:30 годин.

Право голосу на громадському обговоренні мають громадяни, яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років, які проживають на вулиці Гагаріна.

Учасникам обговорень необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Обговорення проводиться за принципом відкритого голосування.

Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції надсилаються у електронній чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Адреса електронної пошти: v-ploskoe.gromada@ukr.net, поштова адреса: вул. Центральна, буд. 121, с. Великоплоске, 67140.

Строк для подання пропозицій (зауважень): до 21 травня 2022 року.

Підстава для проведення громадського обговорення: лист Уповноваженого із захисту державної мови від 21.04.2022 №1281/04.1 та лист Одеської обласної військової адміністрації  від 28.04.2022 №4154/2/01-38/3184/2-22 щодо необхідності перейменування назв географічних об'єктів топоніміки населених пунктів, які пов'язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР.