ВПО можуть отримати міжнародну грошову допомогу. Які програми доступні

Дата: 15.05.2022 09:42

Окрім державної допомоги внутрішньо переміщені особи можуть отримати міжнародну грошову цільову підтримку, що реалізується спільно з урядом України.

Зокрема, таку допомогу ВПО можуть отримати від:

1. Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні спільно з Товариством Червоного Хреста України  - surl.li/byyrt;

2. Програми від ЮНІСЕФ "Спільно" - surl.li/byyru

3. Агентства ООН у справах біженців - surl.li/byyrw

4. Всесвітньо продовольчої програми ООН -  surl.li/byysw

5. Міжнародної організації з міграції (МОМ) - surl.li/byyry

6. Норвезької ради у справах біженців (NRC) - https://www/facebook.com/ua.nrc.no/posts/1629664447399685.

На інфографіці ви можете детально ознайомитися з умовами та сумою виплат, а також географією реалізауії кожної з програм.

Зазначимо, що отримати фінансову допомогу в розмірі 2200 на особу в місяць можна тільки від однієї з організацій, яка реалізує програму ООН. Це один і той самий вид допомоги, який здійснюють різні агенції, перелік яких не є вичерпним.