«Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя»

Дата: 13.05.2022 15:09

Сім’я – це основа суспільства. Як у всьому світі, 15 травня українці відзначають Міжнародний день сім’ї. Свято було засновано 1993 році постановою ООН з метою звернути увагу на проблеми сім’ї, як базового осередку суспільства.

З нагоди Міжнародного дня сім'ї КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» запросила до себе в гості працівників будинку культури та бухгалтерів відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму. Бібліотекари підготували відео – презентацію за темою  «Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя», розповіли присутнім про історію цього свята, цікави факти шлюбу та шляхи вирішення проблем.

Шановні користувачі! У нинішньому світі сім’я не лише не втратила сакрального значення, а і набула ще більшої цінності. Родинне тепло дає нам всім відчуття безпеки, любові та розуміння.  КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» вітає всіх зі святом та бажає міцної дружної родини, сімейного затишку та миру.