Міжнародний день Медичних сестер

Дата: 12.05.2022 18:48

Вітаємо з Всесвітнім днем медичної сестри!

12 травня, починаючи з 1997 року, в Україна за ініціативою Міністерства охорони здоров’я святкують Всесвітній день медсестри.

Ця професія — символ доброти і милосердя. Адже ця серйозна місія медичної сестри під силу лише найгуманнішим та найтерплячішим з людей. І іноді уся відповідальність за людське життя лягає саме на медсестер. А їх вклад в рятування життів під час бойових подій — неоцінимий.

Саме в цей день працівниками Слов'яносербського будинку культури та бібліотеки був проведений захід під назвою''Професія, яка рятує життя''. На заході переглядали історію медсестринського альманаху. В яких ввійшла історія виникнення цього свята, історія медсестринського костюма та ін. На захід були запрошені медичні працівники, які в різні часи працювали в нашому селі, які і сьогодні надають допомогу нашим односельцям. На завершення гостей пригощали чаєм та солодощами.