8 та 9 травня – День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 08.05.2022 11:15

Шановна громадо!

Шановні друзі!

Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України.

У ці дні практично у всьому світі згадують героїв боротьби з нацизмом та загиблих у найкривавішому конфлікті у сучасній історії.

Наш народ заплатив велику ціну за перемогу у Другій світовій війні. Пам’ять та вшанування подвигу ветеранів, які боролися з нацизмом і перемогли його, підпільників, дітей війни, цивільних, які постраждали від окупації і бойових дій – є моральним обов’язком українців.

Війна – це  мільйони маленьких і великих людських бід, які розтягнуті в часі. Тому найважливішим підсумком війни має бути вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами.

Дивлячись крізь призму сьогодення на минуле та майбутнє, хочу всім побажати:

• згадувати минуле з вдячністю

• жити справжнім з ентузіазмом

• бути патріотами, любити та захищати свою країну

• з впевненістю дивитись в майбутнє.

Я щиро вітаю наших ветеранів, які зламали хребет фашизму у Другій світовій війні. Ваш подвиг надихає нас на перемогу.

Вічна пам'ять полеглим у боях.

Земний уклін переможцям.

Нехай Бог береже всіх нас, а ми бережемо один одного та нашу Батьківщину.

З повагою

Великоплосківський сільський голова                                 Іван БАТУРІН