Майстер клас для дітей до Дня Матері

Дата: 05.05.2022 15:30

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуУ ці травневі дні коли прокидається від зимового сну матінка - природа, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя - Свято Матері.

Берегинею кожного роду, кожної сім’ї є мудра Жінка – матір. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим ! А наша любов до Матері – безмежна та вічна !

Напередодні цього свята працівниками Слов'яносербської бібліотеки та будинку культури було проведено майстер-клас ''Листівка для матусі'' та ''Квіточка з сюрпризом''

Фото без опису.