Солдатьским матерям присвячується

Дата: 06.05.2022 15:23

В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї. На рівні з батьком величезну роль у вихованні дітей відіграє й одна з найрідніших у світі людей — матір. Саме від неї залежить виховання дитини та прищеплення любові до рідної землі.

День Матері відзначають другої неділі травня, який уважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. У травні, коли Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці та радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві та відзначають День Матері.

Мати ставила дітям завжди перед очі рідне славне минуле, славних великих предків. Вона – Мати – перша гартувала тіла й душі своїх дітей на важкий, тернистий шлях життя, на службу й посвяту для Рідного Народу, для України. Велика шана солдатським матерям за витримку, героїзм та безмерну, щиру любов.