«Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять»

Дата: 26.04.2022 14:01

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства -  вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій - цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди.

Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

Цій темі був присвячений захід, якій відбувся в КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради. Бібліотекарі підготували для всіх присутніх інформаційний стенд «Чорнобильська катастрофа: ліквідатори Великоплосківської громади»,  а також продемонстрували  відеоекскурс «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять»

На завершення хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув у Чорнобильській зоні і запалили свічу пам’яті.