Заходи з переселенцями

Дата: 22.04.2022 15:43

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису22 квітня 2022 року до Слов'яносербського будинку культури та бібліотеки були запрошені переселенці, з Миколаївської області , Снігурівського району, села Новопетрівка, які були вимушені залишити свої домівки через бойові дії, а зараз мешкають в нашому селі. Присутнім провели екскурсію до бібліотеки, до етнографічного та військового музеїв. Показали відіо- презентацію '' Той, хто не знає минулого- не вартий майбутнього''.

Метою цієї зустрічі є знайомство з присутніми, виховання почуття патріотизму, любові до рідного краю та Батьківщини.

На завершення наші гості були запрошені в фітнес зал , де вони з задоволенням займалися на тренажорах, грали в настільний теніс.

У цей нелегкий час нам хотілося б побажати всім миру, злагоди та перемоги.