«Писаночка Великодня, з неба ласка йде Господня»

Дата: 22.04.2022 10:41

Наближається одне з найбільших свят — Великдень. Всі ми чекаємо це свято з піднесеним настроєм, надіями та сподіваннями.
    Події, які зараз відбуваються у нашій країні не стали підставою для того, щоб бібліотека оминула увагою це величне свято.

Так, щоб прикрасити своє життя у ці передсвяткові дні КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» запропонувала своїм читачам відео – перегляд «Пасхальні традиції в різних країнах». Продивившись відео, діти висловлювали свої враження малюнками. А саме цікаве для малечі на цьому заході було розмальовувати писанки.

Символ майбутнього свята кожний забрав з собою, аби поздоровити зі святом близьких.

Шановні користувачі нашої бібліотеки! Вітаємо Вас із Великодніми святами. Бажаємо Вам миру, любові, достатку і смачної паски!