МОЯ ЗЕМЛЯ – ЗЕМЛЯ МОЇХ БАТЬКІВ

Дата: 19.04.2022 16:05

19 квітня 2022 р. у КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» відбувся захід, на якій були запрошені переселенці. Вони зараз мешкають на території нашого села. Бібліотекар Єждіна О. О. та директор бібліотеки Чернігівська Л. І. підготували для гостей відео – презентацію за темою  «Моя Земля – Земля моїх батьків»

Метою цієї зустрічі є знайомство з присутніми , виховання почуття патріотизму, любові до рідного краю, до Батьківщини.

Також на даному заході були присутні представники місцевої влади: головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму -Труханова І. П., начальник Служби у справах дітей Кравцова С. В. та головний спеціаліст Служби у справах дітей Бодю К. П. Представники місцевої влади запропонували свою допомогу в питаннях освіти, культурного дозвілля та соціального захисту дітей.

Тепла атмосфера у бібліотеці дозволила провести зустріч невимушено та позитивно! Гості розповідали свої історії життя, відверто ділилися спогадами. А також усі разом планували майбутні зустрічі.

Разом ми – Україна!