День визволення села Новосавицьке від фашистських загарбників

Дата: 11.04.2022 16:06

11 квітня у селі Новосавицьке відбулася церемонія покладання квітів з нагоди Дня визволення села Новосавицьке від німецько-фашистських загарбників. У заході взяли участь працівники Новосавицького старостинського округу та були присутні Голова Великоплосківської сільської ради І. М. Батурін, Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму І. П. Труханова, Новосавицький ЗЗСО, які вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти і вінок до меморіалу загиблим воїнам.

У жалобі ми схиляємо голови перед пам'яттю наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль у жорстокій битві з ворогом виборювали нашу свободу у Великій Вітчизняній війні, захищаючи рідну землю.