Шановні друзі!

Дата: 10.04.2022 14:37

Шановні друзі!

Саме сьогодні, 10 квітня, відзначається  річниця визволення від фашистських загарбників сіл Великоплоске та Новосавицьке нашої громади.

Зазвичай у цей день люди цілими колективами, цілими родинами  покладають квіти до братських могил та пам’ятних місць, вшановують пам'ять  загиблих воїнів, які відвойовували мир на Землі.

Але сьогодні, нажаль, все не так.

Сьогодні тут незвично порожньо. Порожні вулиці сьогодні по всій громаді. Сьогодні в Одеській області та обласному центрі запровадили на півтори доби комендантську годинуВсе задля того, аби вберегти людей, аби уникнути будь- яких провокацій. Бо в Україні  іде війна, бо в Україні бомблять  мирні міста  і села, бо в рідній Україні гинуть мирні люди.

Прошу з порозуміння віднестись до цих обмежень.

Впевнений, що наші захисники, наш  волелюбний  народ  змінять ситуацію.

Ми переможемо!!!

З Днем визволення Великоплоского та Новосавицького. Щастя, здоров’я та процвітання в мирній Україні, під мирним Українським небом.

Нехай Бог береже кожного з нас.

Великоплосківський  сільський  голова                                            Іван БАТУРІН