Вареники - Божі хволеники.

Дата: 07.04.2022 13:09

Гурт «Маленький кухар» продовжує свій майстер клас уже з
варениками.
Вихованці поставили собі за мету дізнатися
якнайбільше про культуру та кухню нашої улюбленої Батьківщини.
Сьогодні навчилися ліпити Українські вареники. З великим
задоволенням ліпили, їли і пригощали робітників , які працювали
біля будинку культури.
 Усі залишилися задоволені.

СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ВАРЕНИКАМ! ...Що у світі найсмачніше? Може, краби чи ікра? Може, ще щось, найдивніше? Є багато різних страв. Креми, соуси, салати, Ще - рулети та супи... В українську теплу хату Завітай, будь ласка, ти. Тільки в хаті українській Покуштуєш диво з див: Ось півмісяці у мисці,  А над ними в'ється дим, Бо гарячі - масло тане... Чи ж ви знаєте, що це? Це - вареники в сметані,  Найсмачніші над усе! Українці! Пригадаймо, З чим вареники в нас є? Знає кожна господиня, Що до столу подає. З сиром ось жовтіють в мисці, І з картоплею киплять... Полюбляють українці  За столом поласувать. Ще з капустою наварим, Та з грибами - пахнуть як! Поласуємо ми з вами,  Поласуємо - ще й як! Ще ж і з вишнями не їли, З полуницями беріть! Ми вареників зварили - Оце диво на весь світ! З м'ясом, з рибою, з горохом, Ось ще з маком та пшоном. Ще посидьте з нами трохи, В нашій хаті за столом. Є вареники у хаті -  В Україні все гаразд: Всі - щасливі і багаті, Щедре сонце світить в нас! Слава хаті українській, Слава нашій всій землі, І вареникам у мисці, Що на нашому столі!