Я звертаюсь до тебе, Захиснику України.

Дата: 03.04.2022 20:55

Вихованці гуртків художньої самодіяльності будинків культури Великоплосківської ТГ долучилися до конкурсу малюнків  на підтримку наших захисників. Свої емоції та почуття діти відобразили в своїх маленьких шедеврах: віру та надію на найкраще майбутнє , любов та повагу до ближнього, співпереживання своїм рідним та близьким і любов до рідної Батьківщини.

Побажання та малюнки наших юних художників було оформлено у вигляді одного великого плаката від кожного будинку культури. Індивідуальна робота кожного учасника вражала глибиною почуттів та переживань. Плакати було передано військовим тероборони нашого округу. Очі наших захисників засвітились теплотою рідної домівки, дивлячись на добрі , дитячі малюнки. Також творчі працівники Великоплосківського будинку культури продемонстрували концерт онлайн від художніх колективів закладу. Солдати апладували із задоволенням нашим талановитим учасникам. Звучалі рідні пісні, декламувались, вражаючі до глибини душі, вірші.   В цей нелегкий час дуже важливо відчувати підтримку та турботу кожному з нас. Ми разом! Ми сильні!